Dokončena vyzdívka prvního patra u domů 5 až 8
05.12.

Dokončena vyzdívka prvního patra u domů 5 až 8

Aktuálně je dokončena vyzdívka prvního patra domů č. 5 až 8 a dokončují se základové desky pro domy č. 1 až 4. Už teď je vidět krásný prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem a promyšlená dispozice. Stavební práce pokračují a na své nové domovy se můžete těšit již za rok.

 
Poklepání základního kamene
25.10.

Poklepání základního kamene

V úterý 25. října proběhlo slavnostní poklepání na základní kámen našeho projektu. Stavba je již v plném proudu, pokud vás zajímají podrobnosti, kontaktujte naše makléře.
Prodej I. etapy zahájen
31.8.

Prodej I. etapy zahájen

Prodej zahájen. Průběžně Vás budeme informovat o průběhu stavby a o novinkách v Kutnohorských zahradách.
Stavba zahájena
31.7.

Stavba zahájena

S radostí oznamujeme, že jsme zahájili stavbu projektu Kutnohorské zahrady.

Vaše město.
Váš domov.

ZJISTIT VÍCE

KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE

+420 221 111 941

info@lexxusnorton.cz

DEVELOPER PROJKETU

Lenka Janoušková
Lenka Janoušková
Tereza Kolesárová
Tereza Kolesárová
* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.