Bydlete chytře.
Bydlete ve svém.

Ekodomy jsou vybaveny tepelným čerpadlem, fotovoltaickými panely a pro vlastníky elektromobilů i nabíjecí stanicí. Žijte bez zbytečných vícenákladů za energie a myslete na budoucnost. Díky novým technologiím ušetříte a zvyšování cen energií vás nebude trápit.

VÍCE O ÚSPOŘE ENERGIÍ

Vaše město.
Váš domov.

Kutná Hora, město zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO vám nabízí atmosféru, která je v Česku výjimečná. Žijte obklopení historií, lesy, loukami a vinicemi. Vyberte si chytrý ekodům, se kterým šetříte peníze i přírodu každý den a začněte psát svůj kutnohorský příběh.

LOKALITA

Vaše město.
Váš domov.

ZJISTIT VÍCE

KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE

+420 221 111 941

info@lexxusnorton.cz

DEVELOPER PROJKETU

Lenka Janoušková
Lenka Janoušková
Tereza Kolesárová
Tereza Kolesárová
* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.