Dotovaná hypotéka
jako s úrokem 2,99 %*

Pomocí dotované hypotéky opět vyjde koupě nemovitosti stejně dobře, jako platba nájmu a není už potřeba čekat, až sazby zase klesnou. Pomáhá klientům nést část úrokových nákladů na splácení hypotéky.

Jak dotovaná hypotéka funguje?

Po dobu až 3 let budete splácet nižší splátku hypotéky – zbytek splátky se pokryje z "dotace," která je jednorázově vyplacená na účet určený pro splácení hypotéky.
Díky tomu jsou Vaše měsíční splátky, jako kdyby Vaše úroková sazba nebyla například 6%, ale jen námi garantovaných 2,99%.
Přesnou výši dotace a konkrétní parametry dotované hypotéky vám sdělí náš finanční poradce.

Platební kalendář

100 000 Kč rezervační poplatek do 3 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (bude započten do druhé zálohy po smlouvě budoucí kupní).
15 % z kupní ceny Podpis SBK do 30 dnů od podpisu RS do 5 pracovních dnů od podpisu smlouvy budoucí kupní.
85 % z kupní ceny po kolaudaci před podpisem kupní smlouvy.

Vaše město.
Váš domov.

ZJISTIT VÍCE

KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE

+420 221 111 941

info@lexxusnorton.cz

DEVELOPER PROJKETU

Lenka Janoušková
Lenka Janoušková
Tereza Kolesárová
Tereza Kolesárová
* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.