Ceny energií stoupají,
vy šetříte

Bydlete v chytrém ekodomě, díky kterému ročně ušetříte tisíce korun za energie. Nízkoenergetická novostavba s kvalitním zateplením zajišťuje minimální úniky tepla a vy nemusíte v chladnějších měsících zbytečně přitápět. Díky tepelnému čerpadlu platíte za energii až o 80 % méně a šetříte přírodu. V kombinaci s vlastní fotovoltaikou a nabíjecí stanicí pro elektromobily si splníte sen o bydlení 21. století.

Kvalitní zateplení a trojskla

– díky zateplení podlah, stěn, střechy, konstrukčních detailů a izolaci oken se minimalizují úniky tepla

Rekuperační jednotka z odváděného vzduchu a odpadních vod

– chytrý systém ohřevu vzduchu nebo vody pomocí tepelných výměníků. Získané teplo z šedých odpadních vod (pračka, myčka, sprcha) předehřeje studenou vodu o několik stupňů a vy ušetříte za energie a neopotřebováváte topnou jednotku.

Tepelné čerpadlo

– díky němu získáte až 5x více tepelné energie a sníží se vám náklady až o 80 %. Pokud zvolíte tepelné čerpadlo s invertní funkcí, můžete s ním v létě chladit.

Podlahové topení / podlahové chlazení

– celoplošné vyhřívání vytváří v domě ideální pocitovou teplotu. Dobře zvolený a nastavený systém má minimální výkyvy a vy nepřeplácíte za energie. Navíc, pokud zvolíte tepelné čerpadlo s invertní funkcí, můžete s ním v létě chladit.

Fotovoltaika

– s domácí elektrárnou získáte vlastní energii. Pokud systém rozšíříte o baterie, můžete ji využívat i když slunce už nesvítí anebo ji uložit do baterií elektroauta díky Wallboxům.

Zásuvka na nabíjení Wallbox

– nabíjení elektromobilů vlastně vyprodukovanou elektřinou

Vaše město.
Váš domov.

ZJISTIT VÍCE

KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE

+420 221 111 941

info@lexxusnorton.cz

DEVELOPER PROJKETU

Lenka Janoušková
Lenka Janoušková
Tereza Kolesárová
Tereza Kolesárová
* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.